Blog

EN

Facebook

Závislosti

Mgr. Lukáš Srbecký

Terapeut a kouč

Váš průvodce osobním růstem a rozvojem.

Závislosti a EFT terapie

EFT terapie prokazuje svoji schopnost při snižování chuti na danou látku, snižování abstinenčních příznaků, zvýšení schopnosti ovládnout se a zvýšení motivace k úspěchu. EFT terapie umožňuje odstranění překážek, které dosud blokovaly vyřešení situace, a především odstraňuje samotné příčiny, které k závislosti vedly.

K dosažení rychlejších a trvalejších výsledků při zbavování se závislostí používám jako podporu EFT terapie také techniky Neuro-lingvistického programování. Spojením těchto velmi účinných přístupů Vám mohu poskytnout nástroje, díky kterým se mohou i celoživotní závislosti stát minulostí často během poměrně krátké doby.

  • kouření, závislost na nikotinu
  • závislost na drogách
  • alkohol
  • různé typy jídel (sladké)
  • přejídání, nadváha
  • závislost na druhých lidechUpozornění:
Oblasti působení EFT terapie jsou uvedeny na základě mého osobního pozorování a mé zkušenosti nebo zkušenosti dalších kolegů působících v této oblasti. Přestože v mém chápání je EFT terapie vysoce účinná metoda pro širokou škálu problémů, nelze informace na této stránce chápat jako návod k opuštění konvenční lékařské péče nebo jejímu nahrazení, vysazení léků předepsaných lékařem nebo k úpravě léčby bez předchozí konzultace s lékařem.

EFT a další techniky, které ve své praxi využívám, nejsou primárně určeny k léčení diagnostikovaného onemocnění, ale k působení na některé emoční prvky, které mohou k danému onemocnění přispívat.

EFT terapie a další doprovodné služby nenahrazují lékařskou péči. V průběhu setkání Vám nebude stanovována lékařská diagnóza, nebude doporučeno vysazení Vašich léků či jejich výměna za jiné nebo doporučovány zdravotnické postupy, které přísluší pouze Vašemu lékaři.

Vždy doporučuji svým klientům, aby v případě řešení zdravotních potíží postupovali také ve spolupráci se svým ošetřujícím lékařem.

Mgr. Lukáš Srbecký

Terapeut a kouč

Váš průvodce osobním růstem a rozvojem.

Telefon: 604 512 671
Email: eft@eftporadnabrno.cz
Adresa: Minská 38, Brno – Žabovřesky