Blog

EN

Facebook

Průběh setkání

Mgr. Lukáš Srbecký

Terapeut a kouč

Váš průvodce osobním růstem a rozvojem

Metoda EFT a doprovodné způsoby práce, se kterými se v mé praxi můžete setkat - tedy hypnóza a techniky Neuro-lingvistického programování -, od Vás nevyžadují nic jiného než soustředění a ochotu provést změnu v oblasti, kvůli které za mnou přicházíte. Na konzultaci se není třeba nijak speciálně připravovat.

Během samotného setkání sedíte po většinu času pohodlně v křesle, odpovídáte na otázky a provádíte jemné ťukání na body na Vašem těle. Body se nacházejí na hlavě, horní části trupu a rukou. Ťukání je nedílnou součástí EFT terapie – funguje jako jakási psychologická akupunktura. Umožňuje neutralizovat negativní emoce a rozproudit zablokovanou energii.

Mohu Vás požádat, abychom jednou za čas provedli jednoduchá fyzická či mentální cvičení. Můžeme se jejich prostřednictvím vracet do minulosti a zde hledat a řešit příčiny současného stavu. Můžeme se také vydat do Vaší budoucnosti nalézat a nastavovat Vaší vizi, Vaše směřování. Můžete také dostat domácí úkol – vždy nepovinný – který umocní efekt Vaší práce.

A to je v podstatě vše. Na EFT terapii a doprovodných technikách je skvělé, že jsou to metody bezbolestné, bezpečné, lehce dostupné a přinášející zpravidla rychlé výsledky.

Nicméně je třeba dodat, že během naší práce se můžeme zabývat některými z emocí, vzorců myšlení a vzpomínek, které nepatří k těm Vašim nejoblíbenějším a to z důvodu, abychom jim buď porozuměli a/nebo je neutralizovali či změnili. Tento proces může dočasně přinést napětí, negativní emoce, únavu a slzy, ale také následně smích a uvolnění.

Je to opravdu skvělý pocit, když se hluboce zasmějete tomu, co Vás trápilo a odevzdáte to pryč ze svého života …

Mgr. Lukáš Srbecký

Terapeut a kouč

Váš průvodce osobním růstem a rozvojem.

Telefon: 604 512 671
Email: eft@eftporadnabrno.cz
Adresa: Minská 38, Brno – Žabovřesky