Blog

EN

Facebook

Peruánský léčitel a šaman zve do svého centra v Peru

iboga
Iboga: Když jste připraveni potkat své stíny
21.5.2015
EFT chyby
Časté chyby při EFT
23.6.2015

Peruánský léčitel a šaman zve do svého centra v Peru

antonio barrera banda

Antonio Barrera Banda,  šaman a léčitel z peruánské Amazonie, zve k pobytu a léčení do svého centra v Peru nedaleko města Iquitos.

Právě nyní se organizuje skupina lidí z Čech na společnou cestu a pobyt v období od cca poloviny října do konce listopadu 2015.

Pokud Vás láká prodloužit si léto, strávit čas v prostředí amazonského pralesa, dopřát si léčebné a šamanské techniky špičkového domorodého léčitele a přinést si hromadu nevšedních zkušenosti a zážitků, obraťte se s dotazy na email jaroslavaze@seznam.cz  nebo jaroslavaze@gmail.com.

Mgr. Lukáš Srbecký, EFT poradna Brno, http://www.eftporadnabrno.cz/

 

Zpráva od Jarky Zerzánkové, organizátorky společné akce do Peru.

Antonio nás zve na pobyt a léčení a já tu nabídku s radostí předávám, protože už mám vlastní zkušenost s léčením z lonského roku.

Co se týče nákladů, cena za pobyt v centru zahrnuje ubytování, jídlo, léčení a další péči léčitele a jeho pomocníků a odvíjí se od délky pobytu. Dalším nákladem cesty už je jenom letenka = ceny hodně kolísají , ale zpravidla max. vyjde na  cca 30 tis Kč. Mám vypozorované, že nejlevnější cesta je s odletem z Mnichova. Do Mnichova jezdí autobusy  celkem pěkně. Letí se do Iquitos, odkud nás Antonio vyzvedne a odveze do svého centra.

Pak už je vše v jeho režii.

Antonio potřebuje, abychom tam jezdili ve skupinkách, proto je nutná odsud nějaká organizace.

Ubytování je jednoduché = malé domečky s postelí a záchodem. Koupelna evropského formátu neexistuje, k umývání slouží přírodní minijezírko. Prostě romantika. Není tam elektřina ani telefonní signál.

Moje zkušenost = Antonio na mne čekal na letišti v Iquitos, odjeli jsme do jeho centra,kde jsem dostala dobře najíst,domeček k bydlení  a začalo léčení. Já jsem tam strávila 2 týdny,  dostala jsem mnoho léčení krok za krokem. Ve volných chvílích jsme se chodilí koupat, nebo byl  výlet do okolí. Jsou to přírodní lázně, kde nám Antonio věnoval všechen svůj čas a nesmírně láskyplnou péči.

Léčení probíhá individuálně, k některým bylinám se předepisuje samotka, k některým půst, někdy jsou byliny doplněny cvičením a dalšími technikami. Antonio využívá obrovské množství léčebných technik.

Dny tam pěkně plynou, člověk je přirozeně přítomný, protože tam fakt nemáte ani minulost ani budoucnost. Už toto je dobré léčení. Já jsem silně prožívala léčení jak na fyzické, tak na mentální úrovni. Po celou dobu pobytu jsem si vedla deník.  Ten mi pak byl pomocí, protože po návratu domů jsem ještě musela zpracovat množství bloků, které se mi džungli vynořily a pak teprve přišla obrovská úleva.  Uklidila jsem si v sobě, takže mohu žít ničím nerušenou radostnou přítomnost a to se na  zdravotním stavu pochopitelně  musí projevit a taky  výynamně projevilo.  Když jsem odjížděla do Peru, uměla jsem španelsky jenom buenos dias. Španělé  anglicky nemluví, tak to prostě je.

Já jsem byla v džugli celý jeden týden úplně sama a anglicky jsme se domluvili. Antonio dost rozumí a dost dokáže říct. Pokud má vedle sebe   kohokoliv s kým může mluvit španělsky – je za to rád.

 

Comments are closed.