Blog

EN

Facebook

Osobní průlom – když jste připraveni na změnu

EFT body na hlavě
EFT základní recept / manuál
7.3.2016
EFT terapie neplodnost
EFT terapie pomohla Evě k vytouženému Jonášovi
26.12.2016

Osobní průlom – když jste připraveni na změnu

EFT terapie Osobní průlom

Jako podporu EFT terapie, která je v mém chápání jedním z nejúčinnějších nástrojů pro práci na sobě, jsem si vybral techniky Neuro-lingvistického programování (NLP), hypnózy a koučování. Každá z těchto disciplín je velmi účinná sama o sobě, jejich účinek se však násobí, pokud jsou spojeny dohromady.

A to se přesně děje v Osobním průlomu – z angličtiny Personal Breakthrough Session. Jsem jedním z mála lidí v České republice, který je na základě výcviku Neuro-lingvistického programování (NLP) ve stupni „Master“ certifikovaný pro provádění této unikátní techniky, která umožňuje dosáhnout rychlé změny v mnoha oblastech našeho života.

Děje se tak nejen proto, že Osobní průlom kombinuje to nejlepší z koučování, hypnózy a NLP, ale také proto, že techniky Osobního průlomu nezůstávají pouze na úrovni našeho běžného vědomí, ale jdou hlouběji k naší vnitřní inteligenci, k našim nevědomým zdrojům.

Proto je možné uskutečnit zásadní změny, zásadní průlom a to i tam, kde běžné metody často selhávají.
Osobní průlom Vám může v mnoha případech ušetřit roky snažení se a vědomého úsilí. Může Vám pomoci najít Vaše směřování a odstranit překážky k cíli rychleji než je běžné.

Co Osobní průlom konkrétně obnáší, jak schůzka probíhá a další informace včetně fotografií z prací s klienty najdete na:

 

http://www.osobniprulom.cz/

 

 

 

Mgr. Lukáš Srbecký, EFT poradna Brno, http://www.eftporadnabrno.cz/

 

Comments are closed.