Blog

EN

Facebook

Hlavní strana

Mgr. Lukáš Srbecký

Terapeut a kouč

Váš průvodce osobním růstem a rozvojem

O EFT terapii (Emotional Freedom Technique)

Má práce je postavená na EFT terapii - metodě, která přináší úlevu od negativních emocí a umožňuje odevzdání vzpomínek, myšlenek, postojů a přesvědčení, které nám v životě již neslouží.

Většina z nás si ani neuvědomuje, jak zásadně se naše emoce a způsob, jakým myslíme a vnímáme věci v nás a kolem nás, odrážejí na našem fyzickém stavu a na všech dalších oblastech našeho života. Rozhýbáním energií, vyladěním myšlení a změnou starých přesvědčení a postojů můžeme uskutečnit zásadní pozitivní změny v psychickém i fyzickém zdraví, v osobních vztazích, práci, životní situaci a v našem vnitřním prožívání. Můžeme se tak cítit lépe a žít kvalitnější život v mnoha ohledech.

EFT terapii jsem si zvolil z řady metod především pro její účinnost, rychlost a univerzální použití. Práci s EFT metodou, která funguje na principu energetické psychologie, podporuji hypnózou a technikami Neuro-lingvistického programování (NLP). Protože kombinuji tyto velmi účinné přístupy, mohu dosahovat v práci s Vámi rychlejších a trvalejších výsledků.

Obrací se na mě zpravidla ti z Vás, kteří mají akutní nebo chronické zdravotní obtíže, které se nedaří řešit běžnými způsoby, žijí pod psychickým tlakem, ve stresu a nepohodě, trápí je obavy a strachy různého původu, neví si rady v pracovních situacích, prožívají kritické životní momenty, chtějí zlepšit svůj vztah k sobě a ostatním či chtějí být úspěšnější v jiné oblasti svého zájmu. Některé příběhy najdete v sekci Reference.

Rozsah působení EFT terapie je velmi široký a více na tohle téma najdete v sekci Oblasti terapie. Cíl je však zpravidla stejný – cítit se dobře, být spokojený na své cestě životem.

Je mi velkou radostí, že na této cestě mohu být Vaším společníkem a průvodcem.

EFT terapie hypnóza
EFT metoda
EFT metoda poklepavani

Mgr. Lukáš Srbecký

Terapeut a kouč

Váš průvodce osobním růstem a rozvojem.

Telefon: 604 512 671
Email: eft@eftporadnabrno.cz
Adresa: Minská 38, Brno – Žabovřesky